Agrobit Cat Pelet Kedi Kumu 20 lt

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Agrobit Cat Pelet Kedi Kumu 20 lt

Evimizin şirin misafiri kedilerimiz için onların konforunu düşünerek tuvalet ihtiyaçlarını karşılaması ve eğitimlerini tamamlaması adına özel olarak üretilen Agrobit Cat Pelet Kedi Kumu %100 doğal malzemeden üretilmiştir. %85 çam ağacı ve %15 oranında da meşe gürgen ve kayın ağacı talaşı karışımından üretilmiştir.

%100 güvenilirdir.Hijyenik ve sağlıklıdır.Herhangi bir toksit veya kimyasal madde içermez.
Ürünümüz doğal atık özelliğine sahiptir.Ayrıca kokuyu nötralize edip içine hapseder.Böylece kötü koku yerini doğal ağaç kokusuna bırakır.
Pelet kedi kumu kolay atılabilir ve kullanılışlıdır.Kediniz tuvaletini rahatlıkla yapabilir.Ürünümüzün atığı tuvalete atılabilir.

Kesinlikle tuvaletinizde tıkanma yapmaz.Yüksek absorpsiyon (emilim) gücü sayesinde 20 kg pelet kedi kumu, 100 litre suyu kolayca emer ve böylece sizi her gün temizlik yapma zahmetinden kurtarır.

Ürünümüz topaklanma yapmaz.Toz içermez %99 tozsuzdur ve üretim aşamasında kullanılan granül yardımı ile talaş tozu en az seviyeye indirilmiştir.Bu sayede solunum sistemi üzerinde en az etkiye sahiptir.Kumun çapı 6 mm dir.


Önemli : Kedinizin uyum ve alışma sorununu aşmasına yardımcı olabilmek adına eski kullandığınız kuma karışım yaparak uyum sürecini kolaylıkla geçebilirsiniz. Belli periyodlarda düzenli olarak değiştiriniz.
Ürünlerimizin tümü üretici ya da distribütör firma garantili olup 2 yıl garanti kapsamı altındadır.
 
Kargo teslimatı anında mutlaka ürününüzü kontrol edip, bir hasar ya da eksik durumunda tutanak altına almayı unutmayınız.Aksi takdirde iade talebiniz kabul edilmeyecektir.
 
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
1549,90 TL549,90 TL
2--
3--
4--
5--
6--
7--
8--
9--
1054,99 TL549,90 TL
11--
12--
Yükleniyor...
0